Slavia v Ostravě, Bohemka s Plzní, Anglie s Peru a Němci s Kamerunem!

Jestli někoho zajímají živé televizní přenosy v sobě od 27. do 1. června, gratulujeme mu, protože se ocitl na správné adrese. Redakce eFotbal.cz doporučuje například Slavii v Ostravě, Bohemku s Plzní, Anglii s Peru či Němce s Kamerunem.

Slavia v Ostravě, Bohemka s Plzní, Anglie s Peru a Němci s Kamerunem!

ÚTERÝ 27. KVĚTNA


20.30: Šlask Vratislav – Cracovia (utkání 36. kola polské Ekstraklasy – skupiny o udržení) – Slovak Sport TV 1.
21.00 (výkop 20.30): Vybrané utkání 36. kola polské Ekstraklasy – skupiny o udržení – Eurosport 2.

STŘEDA 28. KVĚTNA


20.20 (výkop 20.30): Pogoň Štětín – Legia Varšava (utkání 36. kola polské Ekstraklasy – skupiny o titul) – polská TVP 1.
20.30: Lechia Gdaňsk – Wisla Krakov (utkání 36. kola polské Ekstraklasy – skupiny o titul) – Slovak Sport TV 1.

ČTVRTEK 29. KVĚTNA


Žádný přímý přenos.

PÁTEK 30. KVĚTNA


17.40: Studio fotbal extra (pozvánka na utkání 30. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport.
20.25 (výkop 20.30): Rakousko – Island (mezistátní přátelské utkání ) – rakouská ORF 1.
20.55 (výkop 21.00): Anglie – Peru (mezistátní přátelské utkání) – NOVA Sport.
22.00: Španělsko – Bolívie (mezistátní přátelské utkání ) – Sport 1.

SOBOTA 31. KVĚTNA


17.30: Studio fotbal (souhrn utkání 30. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport. Na Slovak Sport TV 3 od 18.00 hodin.
17.45 (výkop 18.00): Baník Ostrava – Slavia Praha (utkání 30. kola Gambrinus ligy) – FANDA.
18.00: Bohemians Praha 1905 – Viktoria Plzeň (utkání 30. kola Gamrbinus ligy) – ČT Sport.
18.00: SC Znojmo – Dukla Praha (utkání 30. kola Gambrinus ligy v Jihlavě) – www.sazkabet.cz.
18.00: Slovan Liberec – Sigma Olomouc (utkání 30. kola Gambrinus ligy) – www.sazkabet.cz
18.00: 1. FC Slovácko – FK Teplice (utkání 30. kola Gambrinus ligy) – www.sazkabet.cz.
18.00: Sparta Praha – Vysočina Jihlava (utkání 30. kola Gambrinus ligy) – www.sazkabet.cz.
18.00: 1. FK Příbram – FK Mladá Boleslav (utkání 30. kola Gambrinus ligy) – www.sazkabet.cz.
18.00: Zbrojovka Brno – Baumit Jablonec (utkání 30. kola Gambrinus ligy) – www.sazkabet.cz.
20.25 (výkop 20.30): Nizozemsko – Ghana (mezistátní přátelské utkání) – NOVA Sport.
20.30: Portugalsko – Řecko (mezistátní přátelské utkání) – Sport 2.
20.30: Cracovia – Jagiellonia Bialystok (utkání 37. kola polské Ekstraklasy – skupiny o udržení) – Slovak Sport TV 3.
21.50 (relive, výkop 17.30): Souhrn utkání 33. kola slovenské Corgoň ligy – Digi Sport.

NEDĚLE 1. ČERVNA


12.00 (relive, výkop sobota od 19.00): Vybrané utkání 41. kola druhé španělské ligy – Sport 1.
16.30: Ferencváros Budapešť – Paks (utkání 30. kola maďarské ligy) – Sport 1.
18.00: Legia Varšava – Lech Poznaň (utkání 37. kola polské Ekstraklasy – skupiny o titul) – Slovak Sport TV 1. Záznam od 21.00 na Eurosportu 2.
20.00: Galavečer Gambrinus ligy (přímý přenos slavnostního vyhlášení nejlepších ligových hráčů, trenérů a rozhodčích) – ČT Sport.
20.30: Německo – Kamerun (mezistátní přátelské utkání) – Sport 1.