Jakou hvězdu chce Benzema přivést do Realu?

Jakou hvězdu chce Benzema přivést do Realu?

Francouzský reprezentační útočník Karim Benzema se připravuje spolu se svými spoluhráči na nadcházející světový šampionát. Zároveň však přemýšlí o své budoucnosti na Santiago Bernabeu a o tom, jak Real Madrid ještě vylepšit. Proto se rozhodl přemluvit k přestupu do Španělska jedenadvacetiletého Paula Pogbu z Juventusu Turín.

Nejofenzivnějším evropským týmem posledních 5 let je...


Pogba je i přes svůj mladý věk klíčovým hráčem italského celku i francouzské reprezentace, čehož si všimli i v Realu a mladého záložníka tak už několikrát sledovali.

Přestup Pogby by zcela jistě nebyl levnou záležitostí, ale pro Real nejsou peníze v drtivé většině případů problém.

O bývalého hráče Manchesteru United, jenž však na Old Trafford nedostal šanci, se zajímají i další kluby včetně francouzského Paris St. Germain či londýnské Chelsea.

Přemlouvat může Benzemovi pomoci i obránce Raphael Varane, jenž již v Realu působí a věkově je Pogbovi rozhodně mnohem blíže.

„Je to mladý hráč se zkušenostmi z velkého klubu. Každým zápasem se zlepšuje, jeho hra je na velmi vysoké úrovni a já si jsem jistý, že na sobě bude dál tvrdě pracovat,“ řekl novinářům Benzema, jenž se dokázal zbavit zdravotních potíží a už ho nic netrápí.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.