Vavruška u áčka Liberce končí, tým převezme slovenské duo

Někdejší kouč Příbrami či Opavy David Vavruška, který áčko Slovanu Liberec převzal po Jaroslavu Šilhavém, už severočeský tým v ročníku 2014/2015 nepovede a mohl by se opět vrátit k juniorce. To samé platí i o jeho "pravé ruce" Džimisu Bekakisovi.

Vavruška u áčka Liberce končí, tým převezme slovenské duo
Straka míří do Slovanu Bratislava!

Tipujte zápasy MS a hrajte o 10.000 Kč od Fortuny a další ceny

Ambiciózního týmu, který se může opět těšit na Evropskou ligu, se totiž podle zdroje eFotbal.cz ujme Samuel Slovák, jemuž bude jako asistent pomáhat jeho krajan Jozef Valachovič.

"Jednání o trenérovi pro příští sezonu stále probíhají. Definitivně jasno by mělo být pravděpodobně příští pondělí," uvedl tiskový mluvčí Liberce Lukáš Váňa.

Oba mladí trenéři mají za sebou i minulosti v Liberci. Osmatřicetiletý Samuel Slovák, jenž ve své hráčské kariéře oblékal i trikoty Tenerife či Norimberku, si U Nisy zahrál v ročníku 2002/2003 a zatím naposledy vedl Slovan Bratislava, ve kterém skončil v loňském roce.

Jeho vrstevník Valachovič hrál za Inter Bratislava, Trenčín, Maccabi Haifa, Rapid Vídeň, Slovan Bratislava i Slovan Liberec, ve kterém působil v letech 2001 - 2004.

Pastoor prý propadák nebyl. Slavia ale oslovila Ćecha, přiznal Kisel


Pohádá se Vrba s Peltou? aneb Ofenzivní mantra, či česká „m.daná“?