S Boleslaví odjelo 6 českých posil i 3 testovaní Francouzi

S Boleslaví odjelo 6 českých posil i 3 testovaní Francouzi

Hráči Mladé Boleslavi v pondělí odjeli na herní soustředění do Rakouska i s třemi francouzskými hráči Florianem Millou, Donneilem Moukanzou a Florianem Thalamym, které Středočeši testují. Všichni už nastoupili v sobotních zápasech na turnaji v Benátkách nad Jizerou a udrželi se v pětadvacetičlenném kádru pro soustředění.

Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Dvacetiletí Milla a Thalamy jsou odchovanci St. Etienne. Milla nastupuje ve středu zálohy, Thalamy je krajním obráncem. Třiadvacetiletý Moukanza hrál čtvrtou francouzskou ligu za AC Valence a je ofenzivním záložníkem.

Z jarního kádru na soustředění chybějí například Ondřej Zahustel, kterého trápí zdravotní problémy, Radek Dosoudil, brankář Jakub Diviš či kapitán David Jarolím, jemuž končí smlouva a zatím není jisté, zda bude pokračovat. Naopak odcestovaly všechny hlavní letní posily Michal Ďuriš, Aleš Hruška, Jakub Navrátil, Jiří Skalák, Tomáš Wágner a Jan Šisler.

Svěřenci trenéra Karla Jarolíma budou v Rakousku pilovat formu na 2. předkolo Evropské ligy, ve kterém 17. a 24. července narazí na vítěze duelu mezi Gabalou a Širokim Brijegem. Připravit je na to mají zápasy s albánským mistrem Skënderbeu Korcë, ruskou Machačkalou a místním Grödigem. O čtvrtém soupeři se stále jedná.

Kádr Mladé Boleslavi pro soustředění v Rakousku:

Brankáři: Aleš Hruška, Miroslav Miller, Jan Šeda.

Obránci: Jan Bořil, Lukáš Hůlka, Jan Kysela, Antonín Rosa, Michal Smejkal, Lukáš Vraštil, Jakub Navrátil, Florian Thalamy.

Záložník: Florian Milla, Donneil Moukanza, Josef Eliáš, Mirzad Mehanovič, Jasmin Ščuk, Jan Štohanzl, Adam Pajer, Jan Šisler, Daniel Bartl.

Útočníci: Michal Ďuriš, Jiří Skalák, Tomáš Wágner, Lukáš Magera, Pavel Šultes.

Video: Nizozemci utekli hrobníkovi z lopaty, střídající Huntelaar je poslal dál


Video: Oslabená Kostarika zvládla penaltové drama s Řeckem a slaví historický postup!