Kdo usiluje o sparťany Pamiče, Pauscheka, Podaného či Balaje?

Kdo usiluje o sparťany Pamiče, Pauscheka, Podaného či Balaje?

Spartě, která se momentálně nalézá v Tyrolských Alpách, se sice vrátila z hostování celá řada hráčů, ovšem místo v prvním týmu Vítězslava Lavičky si žádný z nich nevybojoval. Týká se to i Manuela Pamiče, Bekima Balaje či Lukáše Pauscheka.

Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

"Vzhledem k tomu, že se blíží předkolo Ligy mistrů a v přípravě není čas na zkoušení nových variant, rozhodli jsme se kádr pro soustředění v Itálii zúžit. Z mistrovského týmu odešel pouze Tomáš Vaclík, a tak měli hráči, kteří přišli z hostování, těžkou pozici. Momentálně se aktivně podílíme na hledání jejich angažmá," citovaly stránky synotliga.cz slova ředitele sportovního úseku Jakuba Otavy.

A o koho že se jedná? Kromě zmíněného tria Manuel Pamič, Bekim Balaj a Lukáš Pauschek jde o Jakuba Podaného, Adama Jánoše, Simona Deliho a Aleše Čermáka, který už v průběhu úterý odešel do Hradce Králové.

O Pamiče, který strávil minulou sezónu v italském Chievu, stojí Mladá Boleslav, Pauscheka by rádi opět viděli ve vršovickém Ďolíčku a Balaje, jenž hrál poslední rok v Polsku, by údajně chtěli ve Slavii Praha. Obránce Simon Deli by pak mohl pokračovat v Českých Budějovicích a záložník Jakub Podaný v Teplicích.

Soubor Sparty v Tyrolských Alpách:


Brankáři: Marek Štěch, David Bičík, Matej Vozár.

Obránci: Jakub Brabec, Mario Holek, Radek Kováč, Costa, Ondřej Švejdík, Matěj Hybš, Pavel Kadeřábek.

Záložníci: Marek Matějovský, Lukáš Vácha, Josef Hušbauer, Ladislav Krejčí, Michal Breznaník, Bořek Dočkal, Tomáš Přikryl, Lukáš Mareček, Kamil Vacek.

Útočníci: Patrik Schick, David Lafata, Roman Bednář, Tiémoko Konaté, Martin Nešpor.

Sparta už dře v Itálii. Co je jedním z úkolů podle Svobody?