Chelsea chce Čecha i po konci kariéry, teď se ale hlásí jiní...

Chelsea chce Čecha i po konci kariéry, teď se ale hlásí jiní...

Bude bez čtyř centimetrů dvoumetrový gólman Petr Čech i nadále pokračovat v Londýně, nebo se po deseti letech vrátí do francouzské Ligue1?

Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Tato otázka zůstává otevřená a to i přesto, že se bývalý gólman Blšan, Sparty či Rennes se třemi tituly z Premier League zapojí do předsezónní přípravy "Blues".

"Petr vstupuje do přípravy, nic se u něj nemění. Trenér mu neřekl, že s ním nepočítá. Navíc s Petrem vedení klubu počítá i po konci jeho kariéry a chce mu nabídnout pozici ve sportovním úseku klubu," uvedl v rozhovoru pro Hospodářské noviny Čechův manažer Viktor Kolář.

Dvaatřicetiletý český reprezentační brankář, jenž se úspěšně zotavuje z operace ramene, má na Stamford Bridge kontrakt ještě na dvě sezóny do 30. června 2016. José Mourinho, který si má na modrou stranu Londýna stáhnout zázračného belgického mladíka Thibauta Courtoise, měl před pár týdny prohlásit, že dosavadní oporu Chelsea prodá jen za 20 milionů liber, což je v přepočtu 690 milionů korun.

Jak prozradil zmíněný agent Kolář, s částkou by mohlo souhlasit hned několik předních evropských klubů a zmíněny byly v této souvislosti celky Paris Saint-Germain a AS Monaco, čili první dva týmy uplynulého ročníku nejvyšší francouzské soutěže.

Pakliže by se rodák z Plzně do země galského kohouta vrátil, Liga mistrů by mu neutekla...

Šéf Plzně: Chceme vyhrát Evropskou ligu a myslím to vážně

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.