Sparťanská jednička? Rozhodující slovo bude mít Srníček

Sparta má momentálně rozložen tréninkový tábor v Itálii. O jedničce ale stále jasno není. K rozhodnutí by proto měly pomoci zápasy s Dynamem Moskva, Basilejí a Astrou Giurgiu.

Sparťanská jednička? Rozhodující slovo bude mít Srníček
Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

David Bičík už má sice svůj věk a na Letnou přišel ze druhé turecké ligy, ovšem kvalitou disponuje stále: "Klape nám to spolu, na trénincích je i legrace. Ale zároveň také pěkná dřina pod Pavlem Srníčkem," prohlásil exliberecký Bičík, jenž už na Spartě působil v minulosti.

I druhý kandidát na číslo 1 Marek Štěch přišel do Generali arény ze druhé ligy, byť anglické: "Vycházíme spolu v pohodě. Hecujeme se na každém tréninku, ale o místo jedničky se oba pobijeme," uvedl na stránkách sport.cz český reprezentant Štěch.

Celý rébus rozlouskne trenér brankářů Pavel Srníček: "Jak dosud chytali a jak dirigovali spoluhráče, je pro mě příjemné zjištění. Ale definitivní rozhodnutí padne až po soustředění v Itálii a hlavní slovo bude mít Pavel Srníček," doplnil hlavní trenér slavného pražského "S" Vítězslav Lavička.

Třetím do party, který však zatím pozici jedničky atakovat nebude, je mladý Slovák Matěj Vozár: "Je to mladý talentovaný brankář, který na sebe upozornil v Trenčíně a působil také v Itálii. Vzali jsme ho na testy a chceme si jej pořádně prohlédnout v tréninku. Jedná se o případnou investici do budoucna," citoval portál sport.cz slova člena představenstva Jakuba Otavy.