3 objevy mezi tyčemi, které můžou být po MS horkým zbožím

Vždy se na svátku této hry najdou osobnosti, o kterých nikdo zase tolik neví, a přesto způsobí svými výkony pořádný humbuk. O to více, když tato persóna stojí mezi tyčemi, neboť brankářský post je vždy hojně sledovaný. Jejich výkony mohou rozhodovat zápasy. I v Brazílii tomu není jinak. Jejich kluby pak čelí nezáviděníhodnému úkolu, kterým je udržet je i pro příští sezónu. Přibližme si tři brankáře tohoto mistrovství světa, kteří svůj kredit posunuli strmě směrem vzhůru.

3 objevy mezi tyčemi, které můžou být po MS horkým zbožím
Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

3. Guillermo Ochoa


Tento mexický brankář ukázal své kvality především v zápase s Brazílií, ve kterém zaznamenal čisté konto a výrazně tak přispěl k remíze s pořadatelskou zemí. Valilo se na něj nespočet útoků a dokázal čelit i hvězdnému chlapci Neymarovi. Léta se nabízel jako jeden z nejlepších brankářů na světě a nyní se dočkal uznání oprávněně a více než zaslouženě. Jeho cena natolik stoupla, že i jeden fanoušek francouzského AC Ajaccio vycítil možnost prodeje, a tak dal svůj dům na prodej, aby získal finanční prostředky pro prodloužení jeho smlouvy. Možná ani toto gesto stačit nebude, neboť se hojně hovoří o jeho odchodu do Premier Leagaue, konkrétně Liverpoolu.

[break]Slavné bratrské dvojice současnosti, které musíme registrovat

2. Keylor Navas


Podle zpráv ve španělských médiích, Levante již rezignovalo na udržení kostarického brankáře po jeho působivém představení v Brazílii. Atlético Madrid o jeho služby projevuje nebývalý zájem, hlavně po faktu, že José Mourinho dal jasně najevo, že chce Thibauta Courtoise zpět na Stamford Bridge. Předpokládá se, že Diego Simeone najde nějaké to euro ve své šrajtofli na zisk tohoto talentu.

[break]5 nejstarších veteránů, kteří na mistrovství zanechali stopu

1. Tim Howard


Budoucnost Howarda v Premier League a Evertonu vypadá jako nejjistější partie, přesto to neutnulo spekulace na webech a sociálních sítích, že jeho starý zaměstnavatel Manchester United by mohl projevit znovu zájem o jeho služby. Američan ukázal to nejlepší ze svých dovedností především v zápase s Belgií, které ocenil i trenér soupeřů Marca Wilmot a nejeden fotbalový kritik. Louis van Gaal by mohl brankáře opět přivézt na Old Trafford, ale představa, že by hrál druhé housle, je velmi nepravděpodobná. Jedničkou je u Rudých ďáblů David de Gea.

Které velké hráče z řad účastníků MS asi zláká Premier League?