Nejlepší střelec 2. slovenské ligy je v Liberci. A není sám...

Nejlepší střelec 2. slovenské ligy je v Liberci. A není sám...

Slovan Liberec se v pátek posílil o dvě nové tváře ze slovenska. Dres severočeského celku budou v sezóně 2014/2015 oblékat Michal Hamulák a Branislav Obžera, kteří kouče Samuela Slováka přesvědčili v přípravě.

Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Třiadvacetiletý útočník Hamulák ze Zemplínu Michalovce ovládl střeleckou tabulku druhé ligy se šestadvaceti přesnými zásahy. U Nisy bude působit na ročním hostování s opcí.

Zkušený Obžera už má ledacos za sebou. Starty sbíral jak ve slovenském národním mužstvu, tak v Evropské lize či Lize mistrů, kam se svého času probojoval s Petržalkou. zahrál si také ruskou Premier League.

Jeho transfer patří do kategorie bleskových..."Můj příchod do Liberce se zrodil velmi rychle. Byl jsem na zkoušce v Maďarsku, když mi zavolal Samuel Slovák. Přijel jsem se tedy do Liberce ukázat. V pondělí jsem přijel, v úterý odtrénoval dva tréninky a ve středu jsem hrál proti Dukle. No a včera jsme se dohodli na podmínkách. Slovan Liberec patří mezi top kluby v Čechách a navíc hraje Evropskou ligu, nebylo nad čím přemýšlet, Slovan je velmi atraktivní adresa. Se Samem se známe jako hráči, teď budu mít šanci poznat ho jako trenéra. Věřím, že se nám bude dařit. Kabina mě přijala dobře, některé kluky znám, někteří znali mě. Konkurence je tu zdravá, hráči ze sebe vydají to nejlepší i při trénincích. Věřím, že se o místo v sestavě poperu. Konečné rozhodnutí je ale vždy na trenérovi," citoval Obžerova slova web fcslovanliberec.cz.

3 hráči Synot ligy, kteří se poprvé probojují do Vrbova výběru