Kluci si ze mě ani moc neutahovali, těšilo navrátilce Pilaře

Kluci si ze mě ani moc neutahovali, těšilo navrátilce Pilaře

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Minimálně na rok si dá Václav Pilař od bundesligy pauzu. Ačkoliv patří Wolfsburgu, následující měsíce bude znovu bojovat v červeno-modrém dresu.

Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Dušan Uhrin mladší vzal západočeský tým do rakouského Westendorfu, což je prostředí, které český reprezentant dobře zná.

"Pamatuji si, že jsem se tu společně s týmem před dvěma lety připravoval. Mimo toho, že je tu krásné počasí, máme vlastně ideální podmínky k tréninku. Hřiště je skvěle připravené, navíc můžeme využívat bazén, posilovnu, vířivku nebo se projet na kolech," liboval si na klubovém webu hráč, jenž strávil poslední rok s Daridou a Krmašem ve Freiburgu.

Kvůli zranění toho odchovanec hradeckých "Votroků" v Německu mnono neodehrál a jeho starty by se daly napočítat na prstech obou rukou.

"Se zraněným kolenem jsem bojoval dlouho a měl jsem problémy i při mém posledním angažmá ve Freiburgu. Momentálně se ale cítím v pořádku, koleno vypadá dobře a díky tomu můžu naplno trénovat. Věřím, že už budu jen zdravý, protože na nadcházející sezónu se moc těším," pokračoval na stránkách fcviktoria.cz pětadvacetiletý středopolař.

Do kabiny ve Štruncových sadech zapadl takřka okamžitě, byť už se nevrátil do souboru Pavla Vrby, ale do výběru Dušana Uhrina.

"Kluci si ze mě ani moc neutahovali, že jsem zpátky. Před dvěma lety jsem měl před sebou vidinu bundesligy a chtěl jsem to zkusit. Teď jsem ale v Plzni a kabina je pořád taková, jakou si ji pamatuji, tedy skvělá,“ uzavřel plzeňský štírek.

Šéf Plzně: Chceme vyhrát Evropskou ligu a myslím to vážně


Speciální superpohár Sparty: Nové tváře podlehly mistrům