Plzeň v přípravě nestačila na ázerbajdžánský Karabach

Plzeň v přípravě nestačila na ázerbajdžánský Karabach

Viktoriáni nastoupili na soustředění v Rakousku k přípravnému utkání proti soupeři z Ázerbajdžánu. Mistr tamní Premier League trochu překvapivě Plzeň přehrál a porazil ji 3:1. Jedinou branku českého týmu vstřelil Daniel Kolář.

Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Plzeňská Viktoria začala utkání vlažně. Již po čtyřech minutách se prosadil po protiútoku Silva Reynaldo. Hráči Plzně mohli rychle srovnat, jenže Chramosta, ani Bakoš se v zajímavých šancích neprosadili, zatímco hráči Karabachu Agdam proměnili i svou další příležitost. Ve 28. minutě se prosadil Corc Leroy.

Plzeň byla aktivnější a měla dostatečné množství šancí, jenže jejich řešení ovšem v mnohých případech pokulhávalo. V 68. minutě podržel Plzeň výborným zákrokem brankář Bolek a o dvě minuty později snížit na rozdíl jediné branky po přihrávce Stanislava Tecla Daniel Kolář.

Jenže Plzeň udělal další chybu v obraně a o pouhou minutu později opět inkasovala. Bolka tentokrát překonal Muarem Muarem. Plzeňané se gólově neprosadili ani ze závěrečného tlaku, což znamenalo pro svěřence Dušana Uhrina mladšího jediné - porážku z ázerbajdžánským soupeřem 1:3.

Plzeň - Karabach 1:3 (0:2)


Branky: 70. Kolář – 4. Reynaldo, 28. Leroy, 71. Muarem

Sestava Plzně (1. poločas): Kozáčik – Rajtoral, Hejda, Procházka, Limberský – Petržela, Vaněk, Horváth, Pilař – Bakoš, Chramosta.

Sestava Plzně (2. poločas):

Bolek - Řezník, Hejda (58. Hubník), Procházka, Kovařík - Vaněk (83. Kratochvíl), Hrošovský - Petržela (83. Medvěděv), Kolář, Chramosta (58. Stratil) - Tecl.

[h4][link=http://www.efotbal.cz/clanek-133319-Specialni-superpohar-Sparty-Nove-tvare-podlehly-mistrum.htmlSpeciální superpohár Sparty: Nové tváře podlehly mistrům[/link][/h4]