Sparta má jasno. Kde skončí Pauschek, Švenger, Jánoš a Kerič?

Sparta má jasno. Kde skončí Pauschek, Švenger, Jánoš a Kerič?

Vedení Sparty má už jasno o některých hráčích, kteří poputují na hostování. Do vršovické Bohemky Letenští pouští Lukáše Pauscheka, který u klokanů hostoval již minulou sezónu. Doprovodí ho brankář Milan Švenger. Mladý talent Adam Jánoš si protáhne pobyt v Jihlavě a Chorvat Andrej Kerič u aktuálních mistrů končí.

Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Jak už letenský klub dříve avizoval, z hráčů, kteří v minulém ročníku hostovali v jiném klubu, se do A-týmu nikdo neprobojoval. Vedení tak intenzivně řešilo jejich další angažmá a oznámilo první potvrzené přesuny.

Švenger a Pauschek míří do Bohemky, Jánoš pokračuje v Jihlavě, Čermák si zahraje za Hradec Králové. Hned trio hráčů získal Žižkov, kde svou šanci zkusí chopit za pačasy Rudolf Reiter, David Hovorka a Ondřej Karafiát. Ani v jednom případě hostování neobsahuje opci na případný trvalý přestup.

Jasno není ještě u Manuela Pamiće, Jakuba Podaného a Bekima Balaje, pro které hledají letenští nové působiště. S Chorvatem Andrejem Keričem se Sparta rozešla úplně. Bývalý kanonýr Liberce působil čtyři roky na Letné, ale jeho forma šla rapidně dolů a nový zájemce o jeho služby byl v nedohlednu. Nyní mu skončila smlouva a nové se pochopitelně nedočkal.

Kluci si ze mě ani moc neutahovali, těšilo navrátilce Pilaře

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.