S Juve jde do přípravy i mladý Slovák

S Juve jde do přípravy i mladý Slovák

Mládežnický reprezentant Slovenska do osmnácti let Atila Varga začne na pokyn úspěšného trenéra Conteho přípravu s prvním týmem úřadujícího italského šampiona Juventusem Turín.

Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Po dovolených by se tak měl v tréninkovém centru "Staré dámy" potkávat i s největšími hvězdami nejlepšího italského celku posledních tří let Pirlem, Buffonem, Vidalem či Pogbou. U posledních dvou jmenovaných se tak stane, pakliže nebudou v přestupovém okně měnit dres...

Varga už krátce trénoval s Juve v průběhu minulého ročníku, ovšem do letní přípravy nastoupil premiérově.

"To, že budu v přípravě s A-mužstvem Juventusu, jsem se dozvěděl teprve nedávno. Začínáme v pondělí a já se na to samozřejmě moc těším," liboval si na stránkách profutbal.sk Varga.

"Nečekal jsem to. Kouč Conte už mě vzal na tréninky i v minulosti, ale letní přípravu zažiju poprvé. Zatím ale nevím, jestli si mě tam nechají během celé přípravy, nebo jestli s nimi odletím i na turné do Japonska. O tom se rozhodne v následujících týdnech. Jsem za tuto šanci vděčný a pokusím se udělat vše pro to, abych mužstvo nezklamal," citoval slova mladíka web profutbal.sk.

V mládežnických strukturách Juventusu je i český teenager Roman Macek, jenž se na Apeninský poloostrov přesunul ze Zlína.

Lewandowski byl představen v Mnichově: Baterky mám dobité