Pochopení pro Suáreze? Boxer Mike Tyson ho má

Bývalý profesionální boxer a šampion v těžké váze Mike Tyson uvedl, že má pochopení pro zkrat Uruguayce Luise Suáreze. Tyson má s kousáním také svou zkušenost, když se jednomu ze soupeřů zakousl do ucha. Suárez se při fotbale zakousl do protihráče již potřetí, za incident v zápase mistrovství světa si však vysloužil vysoký trest – fotbal si nezahraje minimálně čtyři měsíce.

Pochopení pro Suáreze? Boxer Mike Tyson ho má
Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Mike Tyson je bývalým světovým šampionem v boxu, sám si ale prošel něčím podobným jako Luis Suárez, když kousl soupeře Evandera Holyfielda do ucha. Suárezovo kousnutí Tyson neodsuzuje, naopak říká, že se to může stát.

„Suárezovo kousnutí? Chápu to. Byl to zkrat, který se jednoduše může stát,“ překvapil mnohé svou odpovědí v otázkách a odpovědích na sociální síti Reddit.

„Byl to okamžik, ve kterém se vám může vařit krev v žilách a najednou provedete něco, co byste za normálních okolností neudělali,“ mluví Tyson možná z vlastní zkušenosti, „někdy se jednoduše stanete něčím, čím ve skutečnosti nejste,“ uzavřel bývalý úspěšný boxer.

Luiz brečel, César nevěděl, co říci a Scolari označil viníka...