Nemám obavu, že bych si v Plzni nezahrál, říká Horváth

Pavel Horváth oslaví ve druhé polovině následujícího soutěžního ročníku čtyřicátiny, ale to, že by měl problémy polykat tréninkové dávky trenéra Dušana Uhrina mladšího, nehrozí.

Nemám obavu, že bych si v Plzni nezahrál, říká Horváth
Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

"Cítím se dobře, makal jsem na sobě," ozřejmil v rozhovoru pro web sport.cz bývalý záložník Slavie, Sparty, Sportingu Lisabon či Galatasaraye Istanbul, jenž už před několika měsíci avizoval, že sezóna 2014/2015 bude v jeho profesionální kariéře finální.

Je smířený s tím, že u nemusí být nepostradatelným článkem sestavy, jako tomu bylo za dob panování Pavla Vrby rok či dva zpět: "Jestli letos odehraju dvacet, třicet, nebo čtyřicet utkání, to pro mě není úplně podstatné. Chci být týmu nápomocný celkově, ostatně, tak jsem to měl vždy položené, takže žádná změna se nechystá. Když bych to měl shrnout, tak moje funkce v šatně se nemění, co se týče hřiště, i ohledně věku je jasné, že nemůžu odehrát padesát zápasů," pokračoval na stránkách sport.cz funkční veterán z Doosan arény.

Věk zastavit nejde a čas dříve či později dostihne každého. Známou píseň z repertoáru Jiřího Zmožka "Už mi lásko není dvacet let" si ostatně může broukat již řadu neděl: "Objevili se hráči, kteří mají kvalitu. Pro klub je s ohledem na budoucnost lepší, když budou na hřišti ti mladší. Pro mě je to nová pozice, ovšem mám pocit, že když budu fyzicky připraven a budu zdravý, nemám obavu, že bych si v Plzni nezahrál," zakončil portálem sport.cz citovaný bavič kabiny ve Štruncových sadech.

Praha se opět po čase dočkala přestupu na trase Letná - Eden