Souhrn nejžhavějších přestupových spekulací

Fotbalový fanoušek je rád informovaný a proto vám eFotbal.cz přináší souhrn nejaktuálnějších přestupových spekulací, které hýbou fotbalovým světem. Pojďme si nyní představit ty nejžhavější z nich.

Souhrn nejžhavějších přestupových spekulací
8 největších přestupových žvástů aneb největší kachny léta

Di Maria se dohodl na podmínkách smlouvy s Manchesterem United

Křídelník Realu Madrid se osobně dohodnul s Rudými ďábli na smlouvě, která by argentinskému reprezentantovi přinášela 150 tisíc liber týdně. Ještě zbývá dořešit přestupovou částku, která by měla být Realu zaplacena. Di Maria obdržel rovněž nabídky od PSG a Monaka.

Felipe Luiz je blízko přestupu do Chelsea

Chelsea nakonec zaplatí výstupní klauzuli v plné výši. Brazilec odcestuje do Londýna, kde by měl podepsat svůj kontrakt. Přestupová částka by měla činit 20 milionů liber.
[break]

Drogba a Mourinho – opět spolu?

Boss londýnské Chelsea přemýšlí o možnosti přivést svého dávného svěřence zpět na Stamford Bridge. 36 letý Drogba má s Mourinhem velmi přátelské vztahy a mohli by navázat na svoji úspěšnou společnou minulost.

United pozdrželi jednání o Vidalovi

Manchester United a Arturo Vidal – na tohle spojení si ještě budeme muset počkat. United a Juventus společně jednali o přestupu Patrice Evry, který by nakonec mohl okusit italskou ligu. Při tomto jejich společném jednání se přestup chilského reprezentanta neprojednával.
[break]TOP 10 nejpovedenějších fotbalových chorálů na světě

Tottenham se řadí mezi zájemce o Rodwella

Tottenham je jedním z mnoho klubů, které jeví zájem o záložníka Citizens. Mezi další zájemce patří Newcastle, Sunderland, Stoke, Hull, Southampton, West Ham, Swansea, West Brom a jeho bývalý klub Everton.

Madrid je ochotem prodat Khediru

Carlo Ancelotti by rád Khediru udržel ve svém týmu, avšak 10 milionová roční gáže (v eurech) německého reprezentanta je velkým argumentem pro jeho případný prodej.
[break]
Video: Pětice neuvěřitelných branek základní fáze mistrovství světa

Feyenoord odmítl nabídku Newcastlu na Janmaata

Nabídka Newcastlu byla odmítnuta. Feyenoord pořaduje za svého pravého beka více než nabídnutých 6 milionů euro.

Barcelona představí Suareze ve středu

Barcelona dotáhla přestup Luise Suareze z Liverpoolu. Nyní ho čeká oficiální představení fanouškům katalánského klubu, které je na programu příští středu. Kolik přiláká fanoušků do ochozů Nou Camp?
[break]Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Real Madrid odhalí přestup Kroose až po Mistrovství světa

Real podepíše smlouvu se záložníkem Bayernu Mnichov. Bude se jednat o 6 roční kontrakt. Kroos předtím odmítl Manchester United a Chelsea. Španělský gigant odhalí tento přestup až po skončení světového šampionátu.

Monako cílí na Luize Gustava

Monako má zájem o přetáhnutí brazilského středopolaře, který momentálně působí ve Wolfsburgu. Případný přestup by měl hodnotu 35 milionů euro.