Jsem rád, že máme dva gólové hráče, libuje si Beránek

Slavii zbývají dva týdny do prvního ligového utkání. Hlavní trenér celku z Edenu Miroslav Beránek říká, že musí ještě zapracovat na stabilizaci týmu, kompaktnosti a součinnosti jednotlivých řad.

Jsem rád, že máme dva gólové hráče, libuje si Beránek
Balaj ve své premiéře pomohl sešívaným k výhře nad Budějovicemi

Albánský útočník Bekim Balaj zažil v předposledním přípravném duelu proti jihočeskému mužstvu ze Střeleckéo ostrova dvougólovou premiéru a bývalý kouč české jednadvacítky byl s jeho výkonem z Písku spokojen: "Nechtěl bych hodnotit jednotlivce. Už v tréninku ukazuje, že pro nás bude platnou posilou. Myslím si, že spolupráce s Milanem Škodou byla napoprvé velmi slušná. Ještě se může zlepšovat. Jsem rád, že máme dva gólové hráče. Proti Budějovicím se trefili oba. To je to, co Slavii v minulosti chybělo," uvedl trenér na webu slavia.cz.

Martin Dobrotka by se mohl přesunout z obrany do středu zálohy. Proti Dynamu už tak hrál: "To se všechno ukáže. Máme dva zkušené stopery, velitele Latku a Bílka. Martin Dobrotka je nesporně velmi konstruktivní hráč. Zatím jsme ho využili v této roli a splnil to, co jsme od něj očekávali. Byl velmi platným hráčem," pokračoval nový kouč sešívaného celku, podle jehož informací se zatím jak Berkovec, tak Boudjemaa a Piták připravují individuálně.

Sparta revoluci v základu nechystá. Novou tváří bude pouze Bičík