Boleslav může jít na Lyon. Kam poslal los Plzeň a Liberec?

Boleslav  může jít na Lyon. Kam poslal los Plzeň a Liberec?

[tag]LOS EVROPSKÉ LIGY[/tag] V pátek se ve švýcarském Nyonu nelosovalo pouze třetí předkolo Ligy mistrů, nýbrž i stejná fáze Evropské ligy. V osudí byly týmy nejen Liberce i Mladé Boleslavi, které aktuálně bojují ve druhém předkole, ale také tuzemský vicemistr Viktoria Plzeň.

Nejcennější kluby světa? Barca, United a Bayern nestačí na...

Možní soupeři Viktorie Plzeň ve 3. předkole Evropské ligy byly týmy Vikingur, Tromso, FC Petrolul Ploiesti,KS Flamurttari, Hapoel Kiryat Shmona, Ermis Aradippou, Ruch Chorzów, FC Vaduz, FC Neman Grodno, FK Hafnarfjordur.

Svěřenci trenéra Dušana Uhrina mladšího se dozvěděli, že je čeká lepší z dvojice FC Petrolul Ploieşti - KS Flamurtari. Blíže Plzni je zatím třetí celek loňské sezóny rumunské ligy, kterému se podařilo vyhrát první domácí zápas 2:0.

První utkání hrané 31. července se uskuteční na půdě soupeře, Viktoria tak bude mít výhodu domácí odvety, která je naplánovaná na 7. srpna.

Pokud by se Slovanu Liberec podařilo přejít přes Košice, čeká ho rumunský FC Astra.

"Případného soupeře vůbec nehodlám komentovat. Naše myšlenky i koncentrace se upínají pouze na odvetné utkání s Košicemi. Před námi je náročné utkání, které musíme zvládnout. Až potom nás může zajímat další soupeř," řekl na stránkách fcslovanliberec.cz trenér Samuel Slovák.

Mladá Boleslav se dozvěděla, že pakliže vyřadí bosenský Široki Brijeg, může se těšit na dvojzápas s francouzským Olympiquem Lyon.

Van Gaal: Už za 24 hodin jsem pochopil, že je to největší klub na světě


[img id="45322"]