Kladrubský je zpět v české lize, kdo mu podal pomocnou ruku?

Přesně týden před startem nového ročníku Synot ligy oznámilo Dynamo České Budějovice největší letní posilu. Na Střelecký ostrov se vrací někdejší český reprezentant a odchovanec s minulostí ve Spartě či Slovanu Bratislava Jiří Kladrubský.

Kladrubský je zpět v české lize, kdo mu podal pomocnou ruku?
Synot liga: 10 aktuálně nejdražších hráčů

"S Jirkou jsem v kontaktu již delší dobu a víceméně jsme byli domluveni, že když postoupíme, tak k nám půjde. Jeho vztah k Dynamu je opravdu velký a jsem moc rád, že jsme se dohodli na jeho příchodu. Máme domluvu, že pokud se dostane do top formy a bude o něj například v zahraničí zájem, tak ho uvolníme s tím, že se poté k nám zase vrátí. Jirka chce v tuto chvíli pomoci nám a my chceme pomoci jemu," uvedl na stránkách skcb.cz sportovní manažer jihočeského celku Martin Vozábal.

Osmadvacetiletý univerzál, jenž může hrát v záloze i v obraně, se po operaci kolena vrací pomalu k tréninku a kouči Urbanovi by mohl být k dispozici již na začátku září: "Dynamo mi v mojí situaci podalo pomocnou ruku a moc si toho vážím. Mojí největší současnou motivací bude vrátit se zpět na fotbalové trávníky a pomoci klubu v ligových bojích," pokračoval klubovým webem citovaný Kladrubský.

Bolek, Procházka, Hejda a Končal mají v kapse nové smlouvy