Pět hráčů Manchesteru City, kteří pravděpodobně opustí klub

Pět hráčů Manchesteru City, kteří pravděpodobně opustí klub

Přestupové období nabírá na obrátkách a mnoho kvalitních hráčů, které vlastní Manchester City, mají nakročeno pryč z klubu. Která pětice hráčů s vysokou pravděpodobností opustí anglický celek a zkusí štěstí někde jinde?

Touré Manchester City neopustí

5. Stevan Jovetič, Černá Hora

Jovetič je zlatem Černé Hory a když přestupoval z Fiorentiny, kde vládnul, do Manchesteru City, mnoho lidí si ťukalo na hlavu, proč odchází do klubu, kde je jasné, že nedostane moc příležitostí. A stalo se tak, Jovetič odehrál za celou sezónu jen třináct zápasů, ve kterých sice dal tři branky, ale víc šancí nedostal. Po roce stráveném v Anglii tak odchází zpět do Serie A, která mu herně sedí, posílí totiž Juventus Turín.

[break]
Barca s falešnou devítkou neskončí, Suáreze čeká jiný post

4. Javi Garcia, Španělsko

Javi přestoupil do City před dvěma lety z Benficy a upřímně, nikdo nečekal, že by se v City prosadil. Za dvě sezóny ale odehrál v Premier League 48 zápasů a nakonec nebyl vyloženými druhými houslemi. Jako defenzivní záložník se od něho góly nečekaly, přesto přidal na své konto dvě branky. Jeho čas ovšem asi vypršel a v přebitém týmu hvězd není pro něj místo. Své kroky bude ubírat dost možná do Neapole, ve hře je i návrat do Benficy

[break]
Pět vycházejících hvězdiček Barcelony

3. Martin Demichelis, Argentina

Bývalá hvězda Bayernu Mnichov nabrala druhý dech a po angažmá v Malaze zahrála poměrně kvalitně i v Manchesteru City. Anglický mistr šáhl po třiatřicetiletém stoperovi teprve loni a hodil se mu v sedmadvaceti případech. Stříbrný účastník MS právě díky svému věku nemůže očekávat, že se ještě v City chytí. O jeho služby se uchází londýnská legie, West Ham se hlásí nejsilněji, hodil by se však i Tottenhamu.

[break]
Van Gaal: Už za 24 hodin jsem pochopil, že je to největší klub na světě

2. Micah Richards, Anglie

Odchovanec Citizen má své dny spočítané. V týmu už není pro něj místo a proto se musí ohlížet po jiném angažmá. Kdysi obrovský talent neuplatňuje momentálně své hrací schopnosti a v minulé sezóně odehrál jen dva ligové zápasy. O jeho hrací um ale je zájem, údajně se o něj zajímá Arsenal a Liverpool.

[break]
Arsenal: Potencionální XI pro sezonu 2014/2015

1. Jack Rodwell, Anglie

Dva roky uběhly jako voda a po přestupu z Evertonu nemá zrovna ideální období. Za dvě sezóny zahrál jen v šestnácti zápasech Premier League a to je pro tohoto borce opravdu málo. Hraje v Manchesteru City stejnou pozici jako Javi Garcia a pro toho také není místo. Odchod je tak zcela jasný. A vybírat si má z čeho, o jeho služby se uchází Newcastle, Sunderland, Stoke, Southampton, West Ham, Spurs, Swansea, West Brom a i rodný klub Everton.