Nedvěd trvá na tom, že Vidala a Pogbu nikam nepustí

Ředitel Juventusu Pavel Nedvěd rezolutně prohlásil, že Turín nemá v úmyslu prodat Aurtura Vidala a Paula Pogbu. Začátkem týdne klub opustil trenér Antonio Conte. Proslýchá se, že hlavním důvodem byla jeho nespokojenost s nedostatkem přestupové činnosti. Bojí se italský mistr tolik o své hvězdy nebo faktu, že by nenašel adekvátní náhradu. Je však možné je v klubu držet za každou cenu, aby se to neprojevilo na oddanosti samotných hvězd?

Nedvěd trvá na tom, že Vidala a Pogbu nikam nepustí

Kladrubský: Dnes není moc klubů, které by vám takhle pomohly


Conte byl znepokojen nad možným odchodem Vidala, který byl spojován s Manchesterem United a záložníkem Pogbou, kterého chtěl údajně klub taky tučně zpeněžit. Tyto informace však Nedvěd vyvrací a prohlašuje, že chtějí hráče udržet v Serii A. „Nechceme prodávat nikoho, obzvlášť ne Vidala. Samozřejmě, že pokud se objeví nějaký vysoká nabídka, budeme o ni muset přemýšlet. Chceme mít naše šampiony k dispozici pro příští sezónu,“ uvádí Nedvěd věci na pravou míru.

„Každý, kdo si myslí, že Antonio Conte odstoupil kvůli přestupní strategii klubu, je na omylu. Chceme, abychom byli konkurenceschopní v Lize mistrů, a proto uvolníme jen hráče, kteří nejsou součástí našich plánů,“ prohlásil Nedvěd v reakci na odchod trenéra.

Scolariho čas u Brazilců se chýlí ke konci, nahradí ho zřejmě Dunga