Kdo si to podle Mourinha rozdá o titul v Premier League?

Portugalský stratég na lavičce Chelsea je přesvědčen, že jeho svěřenci letos povedou hon na titul v nejvyšší anglické soutěži. Mourinho věří, že Blues mají schopný tým, který má potenciál vyhrávat, ale sám připouští, že se může stát i pravý opak a mohou skončit klidně až pátí, neboť v Anglii je konkurence vysoká. Samozřejmě se chce vyvarovat příkladu, který poslední sezónu postihl Manchester United.

Kdo si to podle Mourinha rozdá o titul v Premier League?

Scolariho čas u Brazilců se chýlí ke konci, nahradí ho zřejmě Dunga


„Kdyby se mě někdo loni v červenci zeptal, nikdy bych netipoval, že United bude mimo čtyřku nejlepších. Tuto sezónu jim to bude chybět a přišli o Ligu mistrů, ale budou si chtít napravit reputaci,“ prohlásil na adresu Rudých ďáblů.

„V poslední sezóně byly v Premier League dobré týmy a v této budou ještě lepší, protože všichni investují do nových posil a chtějí se o svou šanci poprat. Před několika lety stačilo nakoupit kvalitní hráče a mistry jste se s největší pravděpodobností stali. Nyní, když podobný nákup uděláte, jste rádi, že skončíte v první čtyřce. Dnes už nikdo neví, kdo vyhraje titul. Celé je to více vyrovnané a rozhodují maličkosti,“ hodnotí Mourinho anglickou nejvyšší soutěž.

„Vím, že vyhrát můžeme a taky chceme, ale je to všechno druh soutěže, ve které si nikdy až do konce nejste ničím jisti. V tuto chvíli si myslím, že si to o titul rozdáme s Liverpoolem, Arsenalem, United a City,“ prozrazuje vývoj nadcházející sezóny.

Naváže Van Gaal na své předchůdce útočně laděným stylem?