Jak si vedli milánští obři AC a Inter? A co lisabonské derby?

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Poslední evropské přípravy? V akci byly i oba milánské velkokluby. "Rossoneri" triumfovali na půdě Monzy, když se uprostřed druhého poločasu zapsali do střelecké listiny Niang a Mastalli. Kromě AC, v jehož dresu se dále představili například Abbiati, Bonera, Alex, Poli, Pazzini, El Shaarawy, Robinho, Rami či exslávista a mládežnický reprezentační obránce Simič, vyhrál také Inter, který si na stadion Giuseppe Meazzy pozval Prato. O výsledku rozhodl devatenáctiletý senegalský člen Mazzarriho souboru Ibrahima Mbaye, jenž se vrátil z hostování v Livornu.

Jak si vedli milánští obři AC a Inter? A co lisabonské derby?
Video: Rosický přihrál na rozhodující gól, Čech nehrál

Přední italský celek Lazio Řím si poradilo s výběrem Indonésie. V dresu týmu z "věčného města" se prosadili Pereirinha a Djordjevič.

Na Estadio da Luz se hrálo lisabonské derby mezi Benfikou a Sportingem. Aktuální portugalský šampion a finalista posledního ročníku Evropské ligy v něm svému rivalovi těsně podlehl, když o šem rozhodl těsně před koncem první půlde Martins.

K zajímavému střetu mezi zástupcem bundesligy a Premier League došlo Borussia Parku. Domácí M´gladbach, v jehož dresu se prosadil mladší bratr Edena Hazarda z Chelsea, se rozešel smírně se Stoke City, za který po necelých sedmdesáti minutách vyrovnával vytáhlý útočník Crouch.

Přípravné zápasy:


Benfica Lisabon - Sporting Lisabon 0:1 (0:1)
Borussia Monchengladbach - Stoke City 1:1 (0:0)
Lazio Řím - Indonésie 2:0 (1:0)
Inter Milán - Prato 1:0 (0:0)
Monza - AC Milán (0:2 0:0)

Ter Stegen: Baví mě cesta, kterou se Barcelona ubírá


[CODE][/CODE]

[CODE][/CODE]

[CODE][/CODE]

[CODE][/CODE]

[CODE][/CODE]