Pellegrini není spokojený a chce další změny

Pellegrini není spokojený a chce další změny

Již tři posily přivedl manažer mistrovského Manchesteru City v létě do anglického týmu, ale zdá se, že Manuel Pellegrini stále ještě nekončí a chce získat další nové tváře. Chilský kouč bude usilovat především o útočníka, protože teď na tři měsíce přišel o Alvara Negreda.

Na Etihad Stadium již zamířili Willi Caballero z Málagy, Fernando z Porta a Bacary Sagna z londýnského Arsenalu. Ve hře je navíc příchod dalšího borce z portugalského klubu. Pellegrini má totiž velký zájem o Eliaquima Mangalu, jenž by pomohl velmi výrazně vyztužit defenzivu.

O tom, že změny v Manchesteru City ještě zdaleka nejsou u konce, přesvědčil i Pellegrini ve svém vyjádření, když řekl, že stále není se složením týmu zcela spokojen.

„Nemyslím si, že bychom měli tým kompletní. Stále ještě před sebou máme šest týdnů během nichž můžeme někoho přivést,“ řekl kouč novinářům před utkáním proti Sporting Kansas City.

„Je možné, že ještě jeden, nebo dva hráči přijdou. Zároveň nás jeden, nebo dva hráči klidně mohou opustit. Uvidíme, co bude nejlepší pro tým," pokračoval.

A co s Negredem? „Podstoupil operaci zlomené nohy a dva, či tři měsíce ho budeme postrádat. Je to pro nás nepříjemná situace, protože Alvaro je důležitým členem týmu a bude nám chybět,“ dodal Pellegrini.

Kdo v Premier League by měl opustit klub a hledat štěstí jinde?