Inter marně hledá útočníka. Kdo všechno již Nerazzurri odmítl?

Jeden z největší klubů v Evropě shání útočníka, hráčům se však do služeb celku ze San Sira nechcea když už ano, námluvy ztroskotají na neochotě klubu. Naposledy si milánský Inter chtěl zajisti služby Ezequiela Lavezziho, v Paris Saint-Germain však nic podobného nepřipustili. Alespoň zatím.

Inter marně hledá útočníka. Kdo všechno již Nerazzurri odmítl?
Čech na lavičku nechce, chci být jedničkou, hlásí

Těžké časy zažívají oba milánské celky. San Siro bylo zvyklé na úspěchy, ať už z černočervené či černomodré strany. Nyní je však ve městě módy fotbalový půst. „Nerazzurri“ se před sezónou pokouší posílit na pozici útočníka či ofenzivního záložníka, zatím jsou však snahy trenéra Waltera Mazzarriho a jeho realizačního týmu marné.

Neúspěšně se Inter zajímal o služby Erika Lamely z Tottenhamu, nepochodil ani u Southamptonu, z něhož chtěl přetáhnout Daniho Osvalda.

Inter to zkoušel i ve třetím anglickém klubu, u Manchesteru City se prý dotazoval na útočníka Stefana Jovetiče, ani jeho však na San Siru v dresu Interu Milán pravděpodobně neuvidíme.

Inter se tak v posledních dnech obrátil na Paříž. Z ní by chtěl přetáhnout již zmiňovaného Lavezziho, který by se mohl stát pod Eiffelovkou nepotřebným, pokud by z Realu Madrid přišel Ángel Di María.
Situaci okolo Lavezziho prý monitorují takév druhé části Milána. Jak AC, tak Inter si ale zatím musí nechat zajít chuť.

Mourinho je spokojený s nákupy, jednání s Barcelonou ho překvapila