Kdo by měl v nejbližší době opustit Anfield Road?

Kdo by měl v nejbližší době opustit Anfield Road?

Liverpool v letošním přestupovém okně zatím vydělal velké peníze, jelikož utržil balík za Luise Suaréze. Jenže kousací Uruguayec rozhodně nebude jediným, kdo Anfield Road opustí. Zde je čtveřice, která má namířeno z přístavního města pryč.

TOP 10 nejlepších obránců světa

Oussama Assaidi, Maroko

Marocké křídlo je v Liverpoolu dva roky a nijak výrazně se nedokázalo prosadit. První sezónu Assaidi odehrál jen čtyři zápasy a druhou hostoval ve Stoke City. Tam se alespoň částečně stal hráčem základní sestavy. Odehrál devatenáct zápasů a dal čtyři branky.

Liverpool na jeho pozici koupil Lazara Markoviče, Oussamova šance prosadit se v A týmu tak klesla na bod mrazu. Stoke bylo v rámci hostování s hráčem nadmíru spokojeno a chce, aby odešel na trvalo k nim. Proč ale transfer za pětadvacetiletého borce nemůže stál uskutečnit je nejspíš cena, ta se odhadem pohybuje kolem sedmi milionů liber.

[break]
TOP 5 nejpamátnějších gólů v posledních minutách

Glen Johnson, Anglie

Glen letos oslaví už třicet let a v týmu, který chce hrát o titul, už nebude hrát takový prim, jako v předchozím pěti letech, které na Anfield Road stráví. Očekává se, že uzdravený Martin Kelly jej z pozice pravého krajního obránce vyšoupne a reprezentant Anglie tak bude víc sedět, než-li hrát.

Navíc dalším problémem je plat, který Johnson v Liverpoolu pobírá. Jeho uvolněním by získal mnoho peněz a mnoho by ušetřil. Chopí se nějaký klub bývalého hráče Chelsea?

[break]
7 brankářů, kteří se nesmazatelně zapsali do dějin

Lucas Leiva, Brazílie

Sedm let válí na straně Reds brazilský defenzivní záložník Lucas Leiva. V městě Beatles se mu daří, jednu sezónu odehrál jako jasný hráč základního výběru, ale zbytek mu byla přidělena nálepka náhradníka základu.

Reprezentant Kanárků marodoval v poslední době s kolenem, přesto zájem hlásí italská Neapol. Tu vede Rafa Benitéz, který Leivu přivedl právě do Liverpoolu. Jenže Brazilcovi dny jsou sečteny, do klubu přišel za nemalý peníz Emíre Can. Proto by měl Leiva zvážit přestup, třeba právě do Neapole.

[break]
10 momentů, kterými se Ferguson zapsal do historie United

Sebastian Coates, Uruguay

Dvě sezóny, dvanáct zápasů v Premier League. Pro uruguayského reprezentačního stopera to rozhodně není radostná bilance a ani hostování v rodném Nacionalu nebylo nikterak povedené. Ve středu obrany navíc hraje i Dejan Lovren a Coates holt musí pryč protože pro něj není místo.

Coatesovi nepomohlo vážné zranění kolene a jeho další fotbalové kroky jsou nejisté. Nejpravděpodobnější je návrat do Nacionalu, odkud do Anglie čtyřiadvacetiletý obránce přišel.

[img id="39296"]