S West Hamem United není spojován pouze Eto´o...

S West Hamem United není spojován pouze Eto´o...

S West Hamem United je v současné době spojováno hned několik hráčů současně a jsou mezi nimi i velká jména.

Kdo by měl v nejbližší době opustit Anfield Road?

Protože potřebuje manažer "Kladivářů" Sam Allardyce náhradu za dlouhodobě zraněného ofenzivního smolaře Andy Carrolla, londýnský klub má podle listu Daily Mail uvažovat o Samuelu Eto´ovi, jenž je po svém odchodu z Chelsea volným hráčem.

Zmíněný deník napsal, že třiatřicetiletý kamerunský střelec by ve WHU požadoval plat 100 tisíc liber týdně.

Tradiční klub z Boleyn Ground, který před pár dny v přípravě nestačil na Sydney a za pár dní ho čekají duely se Schalke 04, Málagou či Sampdorií Janov, však jedná i s portugalským útočníkem Hugo Almeidou.

Stejně jako Eto´o, také třicetiletý fotbalista je momentálně bez smlouvy a v novém působišti by požadoval kolem 2,5 milionů liber ročně.

Sam Allardyce už měl o stejného hráče, který si v tureckém Besiktasi vydělával 3 miliony liber za sezónu, zájem v minulých přestupových obdobích, ale obával se o jeho fyzickou připravenost.

Pokud by mu nevyšla britská metropole, Almeida má mít nabídky jak ze své rodné země, tak z bundesligy.

West Ham ovšem neloví pouze v zahraničních vodách. Stojí totiž také o dvaadvacetiletého anglického obránce Arsenalu Carla Jenkinsona, jenž je na Emirates Stadion třetím rokem, ale na pořádné proražení v základní sestavě Wengerova souboru stále čeká. V roce 2011 přestupoval za něco málo přes milion eur.

Video: Citizens rozstříleli AC Milán, Bayern táhl Lewandowski