Čech promluvil o odchodu z Chelsea!

Jak to vypadá s Petrem Čechem a jeho setrváním na Stamford Bridge? Situace okolo pozice české jedničky mezi třemi tyčemi je nadále nejasná. Podle vyjádření samotného gólmana však změna angažmá nepřichází v úvahu. „Zůstávám v Chelsea,“ řekl Čech pro Ekipa24.

Čech promluvil o odchodu z Chelsea!
Čechovi před nadcházející sezonou přibyl velký konkurent. Z tříletého hostování v Atlétiku Madrid se totiž do Londýna vrátil talentovaný belgický reprezentant Thibaut Courtois a jasně dal všem najevo, že nepřišel vysedávat na lavičce.

To ovšem nemá v plánu ani dlouholetá opora „Blues“ Petr Čech, jenž v klubu působí od roku 2004! Rébus tak podle všeho vyřeší až manažer klubu José Mourinho, jenž je přitom sám velkým fanouškem rodáka z Plzně.

Zároveň už ale portugalský stratég v minulosti prokázal, že mu nedělá problém činit odvážná rozhodnutí. Například v Realu Madrid si dovolil do té doby něco nepředstavitelného, tedy posadit na lavičku Ikera Casillase a nyní možná udělá to samé s Čechem.

„Zůstávám v Chelsea, to je jisté,“ řekl ovšem Čech, jenž se už dávno zapojil do přípravy a do boje o post jedničky.

„Opravdu nepřemýšlím nad tím, že jsme v klubu dva kvalitní gólmani. Naopak mě to ještě více motivuje. Vždycky musíte s někým bojovat o místo v sestavě. Není to jen o mně a o Courtoisovi, ale i o Mateji Delačovi, jenž ukazuje, že je kvalitním brankářem,“ pokračoval bývalý hráč Sparty.

Jak tedy nakonec celý rébus okolo postu jedničky skončí? Nechme se překvapit!

Ideální XI loňské sezony podle fanoušků