Obrat: Cavani prý zůstává v Paříži

Uruguayský kanonýr ve službách francouzského Paris St. Germain Edinson Cavani zdá se obrátil. Ačkoli je jeho jméno velmi často spojováno s odchodem z Parku princů a sám útočník se několikrát nechal slyšet, že by se změně angažmá nebránil, nyní je vše jinak.

Obrat: Cavani prý zůstává v Paříži
„Jsem si jistý, že zůstanu. Proč bych neměl?“ překvapil prohlášením pro L´Equipe během turné v Číně. Přitom jeho jméno je dlouhodobě hodně vysoko na seznamu vytipovaných posil například v Manchesteru United.

„V Paříži je mi dobře a mám zde platný kontrakt. Jsem v klidu a těším se na další sezonu. V PSG se cítím dobře,“ řekla někdejší opora italské Neapole.

Cavani po loňském přestupu odehrál v dresu úřadujícího francouzského mistra 43 zápasů, v nichž dal 25 branek. Hlavním důvodem jeho nepříliš velké spokojenosti je fakt, že v útoku hraje až druhé housle po fenomenálním Zlatanu Ibrahimovičovi, podle všeho se s tím ale dokáže smířit.

„Měli jsme s koučem nějaké neshody o tom, kde bych měl hrát, ale nyní jsem v pohodě. Pro útočníka je vždy důležité hrát na takovém místě v sestavě, kde se cítí nejlépe. Všichni ví, které to je v mém případě, tak není třeba o tom dále hovořit,“ dodal.

20 nejlepších klasických útočníků aktuálního fotbalového světa