Uhrin: Abych řekl pravdu, Jablonec jsem ještě neviděl hrát

Pokud byste se zeptali na největší šlágr druhého kola Synot ligy, většina oslovených by jistě odpověděla nedělní souboj Viktoria Plzeň - Baumit Jablonec, který bude ve Štruncových sadech rozehrán od 20:15.

Uhrin: Abych řekl pravdu, Jablonec jsem ještě neviděl hrát
Pospíšil: Plzni chceme konkurovat, musíme tam jet sebevědomě

Viktoria Plzeň už má za sebou v novém ročníku tři zápasy ve třech různých soutěžích, ale radost z výhry zatím nezažila. V prvním domácím duelu ligové sezóny jí ale povinnost velí vyhrát: "Jedná se o zcela jinou soutěž a celek Jablonce bude proto odpočatý. My ale máme mužstvo, které je zvyklé hrát dvakrát v týdnu, a samozřejmě chceme vyhrát. Chtěl bych pozvat všechny fanoušky do Doosan Areny. Vím, že naše výsledky nebyly poslední dobou zcela ideální, my ale chceme ukázat, že jsme fotbal hrát nezapomněli. Budeme zodpovědní a vlastní fanoušky budeme chtít potěšit výhrou," citoval web fcviktoria.cz Dušana Uhrina po příletu z Rumunska.

Baumit Jablonec je v aktuálním ročníku ještě více ambicióznější než v minulosti, za což může příchod několika hotových hráčů z Čech i zahraničí: "Abych pravdu řekl, ještě jsem je v nové sezóně neviděl hrát. Budu to dohánět v pátek, takže těžko můžu něco hodnotit. Jablonec sice vyhrál s Brnem, ale my budeme doma, kde jsme díky podpoře našich fanoušků silnější. Dost bude také záležet na zdravotním stavu kádru," pokračoval na klubových stránkách bývalý stratét Temešváru, Mladé Boleslavi či Dinama Tbilisi. A o koho se jedná konkrétně? "Z Rumunska si přivážíme běžné šrámy. Například Pavel Horváth cítí bolest v rameni. Přesnější diagnózu se dozvíme během pátku, ale nebude se jednat o nic vážného," uzavřel šéf západočeské lavičky.

Limberský? 5 milionů eur a můžeme se bavit, uvedl Uhrin