Jihlavský brankář Hanuš: Měli jsme dát kontaktní gól

Jihlavský celek z Vysočiny vyšel i v druhém kole Synot ligy bodově naprázdno a při skóre 0:4 okupuje dno tabulky. Na Letné dlouho držela vyrovnané tempo s aktuálními mistry, nakonec se však radovali domácí. „Během krátké doby se zápas rozhodl a prohráli jsme si ho sami,“ je si vědom chyby svého týmu brankář Jan Hanuš.

Jihlavský brankář Hanuš: Měli jsme dát kontaktní gól

Velký speciál ke startu Synot ligy i největší letní fotbalová hvězda! To vše v novém HATTRICKU


„Po poločase byl stav 0:0, chtěli jsme i v druhé části hrát stejně. Doufali jsme, že by mohla přijít nějaká dobrá šance, ty jsme ostatně měli i v první půli. Kdybychom dlouho drželi bezgólový stav, mohla nějaká šance klidně přijít. My mohli jít do vedení a zápas by pro nás skončil rozhodně lépe,“ hodnotí první půli, kdy se Spartou drželi krok.

„Největší problém je v tom, že dostaneme branku a vzápětí inkasujeme znovu. Tohle by se stávat nemělo. Namísto toho bychom se měli sebrat a hrát dál. Ne aby za tři minuty soupeř přidal další gól,“ prozrazuje největší slabinu Jihlavy. „Měli jsme na to dát kontaktní gól. Sparta by mohla znervóznět, posléze z nějaké standardky to jít mohlo. Poté už jsme to měli těžké, soupeř dal na 3:0 a bylo po zápase definitivně,“ tušil, kdy se zápas zlomil ve prospěch Letenských.

V kabině po zápase klid rozhodně nepanoval. Trenér byl slyšet po celém stadionu. „Slyšet byl oprávněně. Ztratit takový zápas je velká škoda. Je třeba se poučit a zvládnout další zápasy,“ dodává smutně Hanuš.

Dočkal: Soupeři se na nás lépe připravují a hlavně je těch zápasů víc