Nasri: Fanoušci Arsenalu jsou stupidní

Hodně ostře se pustil do fanoušků Arsenalu ofenzivní záložník Manchesteru City Samir Nasri. Přitom zkušený Francouz sám tři roky na Emirates Stadium strávil. Příznivci londýnského klubu totiž Nasriho nazvali žoldákem a tvrdí, že do Manchesteru šel pouze proto, aby vyhrával tituly.

Nasri: Fanoušci Arsenalu jsou stupidní
Nasri se nechal slyšet, že urážky, které na jeho adresu směřují z řad fanoušků Arsenalu, jsou stupidní a v nedělním utkání o Community Shield hodlá právě proti Arsenalu v dresu Citizens uspět.

Sedmadvacetiletý hráč působí na Etihad Stadium od roku 2011, odpuštění se ale od fans „Gunners“ ani po třech letech nedočkal. Jak se ovšem zdá, nijak ho to netrápí.Arsenal prý nikdy nebral jako klub svého srdce a přestoupil z čistě karierních důvodů.

„Myslím si, že ty urážky jsou stupidní. Nejsem fanoušek Arsenalu a nejsem z Londýna,“ cituje Nasriho goal.com. „Buďme upřímní. Jsme hráči a vždy hledíme na to, co je nejlepší pro naši kariéru. Když si mě Manchester City vybral, byl přestup sem tou nejlepší volbou, kterou jsem mohl udělat. Podařilo se mi vyhrát nějaké trofeje a jsem spokojenější,“ pokračoval.

„Jen jsem si vybral tu možnost, která byla nejlepší pro moji kariéru, stejně tak jako to udělali Bacary Sagna, Emmanuel Adebayor nebo Kolo Touré. Pro fanoušky jsou jediným důvodem peníze, ale pouze o nich to není,“ dodal.

TOP 10 dosavadních nových posil, které obohatí anglickou ligu