Arsenal přejel Manchester City a slaví další trofej

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Arsenal získal další trofej, když po FA Cupu ovládli i Superpohár. V něm porazili 3:0 mistrovský Manchester City. Tomáš Rosický a spol. tak může slavit další trofej. Kapitán české reprezentace odehrál posledních dvacet minut a do své sbírky s Arsenalem přidal druhou trofej.

Nasri: Fanoušci Arsenalu jsou stupidní

Oba celky nastoupily do utkání v nekompletních sestavách. Citelnou ztrátou pro Manchester se ukázala absence kapitána Vincenta Kompanyho.

Úvodní branka padla ve 21. minutě, když se střelou z hranice vápna prosadil Santi Cazorla. Krátce před odchodem do kabin zvýšil na 2:0 Aaron Ramsey. Velkou šanci na zkorigování výsledku měl krátce po změně stran Jovetič, ale jeho ránu zastavila tyč.

Definitivu dal výsledku po hodině hry Giroud, na jehož ránu z uctivé vzdálenosti byl gólman Caballero krátký.