Slavia poprvé padla, Teplice slaví první výhru

Hráči Slavie chtěli v Teplicích prodloužit svou vítěznou sérii, když třikrát v řadě naplno bodovali v lize a uspěli i v pohárovém utkání. O tom, že každá série jednou končí se svěřenci trenéra Miroslava Beránka záhy přesvědčili, když prohráli 1:2.

Greguš: Matějovský otálel, tak jsem toho využil

Vstup do zápasu měli výrazně lepší domácí, kteří „Sešívané“ zatlačili před jejich branku, tlačili se do zakončení a ve dvanácté minutě za to byli odměněni. Po rychlé akci středem hřiště si narazil Litsingi s Mahmutovičem a prvně jmenovaný se tváří v tvář Hrubešovi nemýlil.

O pár minut později přidal druhou trefu Teplic Nivaldo, jehož ránu nešťastně do protipohybu gólmana tečoval Bílek. Domácí byli nadále aktivnější, ale další branku již nepřidali.

Po změně stran se hra vyrovnala a šancí ubylo. I tak se ovšem mohly oba celky prosadit, což se nakonec podařilo Slavii. V nastaveném čase se totiž prosadil útočník Milan Škoda, jenž dal zatím gól v každém utkání a s pěti trefami vede tabulku střelců. První bodové ztrátě Slavie však nezabránil.