Tal Ben Haim do Chelsea nepřestoupí

Tal Ben Haim do Chelsea nepřestoupí

Jednání londýnské Chelsea a současného klubu izraelského obránce Tal Ben Haima Boltonu o případném hráčově přestupu na Stamford Bridge skončila neúspěšně. Úřadující šampión anglické Premier League chtěl, aby mu pětadvacetiletý fotbalista pomohl vyřešit krizi v obraně.

Ben Haim měl přestoupit do Chelsea za 2 miliony liber. Chelsea ovšem přiznala, že jednání ztroskotala.

"Chelsea FC může potvrdit, že jednala s Boltonem Wanderers o získání Tal Ben Haima v lednovém přestupovém období," uvádí se v prohlášení na klubových webových stránkách. "Tato jednání byla neúspěšná a Ben Haim Chelsea neposílí."

Kouč a manažer Boltonu Sam Allardyce upozorňuje Chelsea, že má jen několik dní na to, aby učinila lepší nabídku. Obránci na konci sezony vyprší v Boltonu kontrakt a mohl by být volným hráčem. "V současné době to vypadá tak, že Tal tady zůstane po celý zbytek sezony. Nemáme žádnou akceptovatelnou nabídku od jiného klubu," řekl Allardyce.

"Objevilo se několik zájemců. Chelsea dokonce vypadala, že po něm touží. Pokud ho ovšem chtějí, musejí přijmout naši cenu. V dalších dnech budeme slyšet jen na přijatelné nabídky. Pokud se to nepodaří, v posledním týdnu přestupového období už ho neprodáme. Potřebujeme Ben Haima nahradit dalším středním obráncem a pokud žádného neseženeme, potom nás do léta neopustí," doplnil ještě manažer.

[ 17.1.2007 - SkySports.com / eFotbal.cz l Foto: Internet ]