Mourinho: Vím, že je Čech zklamaný, ale chová se fantasticky!

Mourinho: Vím, že je Čech zklamaný, ale chová se fantasticky!

[tag]Obsahuje ohlasy[/tag] Manažer José Mourinho chápe, proč je Petr Čech zklamán ze ztráty svého postavení v brance Blues. Co dalšího pronesl portugalský kouč na jeho adresu? Více najdete v našem článku.

Proti Nizozemsku by měl chytat Vaclík, nikoli náhradník Čech!

V utkání proti Burnley se do brány postavil Thibault Courtois a Blues vyhráli 3:1. Mourinho cítí, že v průběhu sezóny bude dost příležitostí pro oba skvělé gólmany, protože Chelsea startuje ve všech možných evropských i domácích soutěžích.

Čech není sám, kdo se bude muset "uskromnit". "Petr Čech je veliký profesionál, pracuje stejně jako předtím a rovněž chová stejně jako předtím. I nadále je týmových hráčem a výraznou osobou Chelsea," prohlásil na jeho adresu Mourinho.

"Je Petr Čech absolutně spokojený? Nemyslím si, ale to není pouze on. Všichni, kdo nenastoupili proti Burnley jsou smutní," zhodnotil náladu svých náhradníků.

"Ale v září přijde Capital One Cup, Premier League, Liga mistrů, tři zápasy týdně, každý bude hrát, sestava bude rotovat. Takže to bude mnohem šťastnější období pro každého," dodal kouč.

"Nyní však máme pouze jeden zápas týdně a někteří nehrají, ale Petrovo chování je fantastické - a to je důležité,"
pochválil českého brankáře.

5 destinací, kam může Čech odejít z Chelsea