Messi opět řádil! Barceloně zařídil tři body

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Hráči španělské Barcelony zvládli první letošní ligový duel, když si poradili doma s Elche 3:0. Dvěma góly se pod výhru Katalánců podepsal argentinský útočník Lionel Messi.

Domácí šli do vedení ve 42. minutě, když se technickou střelou prosadil Messi. Krátce poté byl sice vyloučen Mascherano, ale na obrazu hry se nic nezměnilo. Svěřenci trenéra Luise Enriqueho, pro něhož šlo o první duel na lavičce Barcelony, měli nadále otěže utkání ve své moci.

Krátce po změně stran se navíc prosadil El Haddadi, a když v 63. minutě přidal Messi druhou branku, bylo rozhodnuto.

V dalším utkání vybojoval Eibar všechny body v zápase se silným San Sebastianem, který doma porazil 1:0 po trefě Lary.

Španělská liga - 1. kolo:

Eibar - San Sebastian 1:0 (45. Lara)
FC Barcelona - Elche 3:0 (42. a 63. Messi, 46. El Haddadi), Vigo - Getafe 3:1 (20. Nolito, 56. Orellana, 70. Larrivey - 62. Sammir)