Pellegrini: Máme nejlepší tým v zemi

Manažer Manchesteru City Manuel Pellegrini tedy rozhodně není skromný. Podle svých slov mají totiž Citizens nejlepší tým v celé Premier League. Nejde ovšem pouze o planá slova. Jeho názor dokazují i činy, respektive aktivita na přestupovém trhu.

Pellegrini: Máme nejlepší tým v zemi
Zatímco velcí rivalové jako Chelsea, Arsenal, Liverpool či Manchester United v létě vydatně nakupovali, Pellegrini přivedl pouze jednu velkou posilu, kterou je obránce Eliaquim Mangala. Spolu s ním z Porta přišel i Fernando, jenž už byl ovšem výrazně levnější.

„Myslím si, že vždycky můžeme být lepší. Každou sezonu na sobě musíme pracovat. Neohlížíme se na sestavy našich konkurentů,“ řekl Pellegrini.

„V Premier League jsou vždy minimálně další čtyři týmy, které bojují o mistrovský titul. Neustálý progres je tak zcela nezbytný. S mým týmem jsem však spokojený. Nemáme nejlepší pouze útočníky, ale i obranu. Komplexně máme nejsilnější tým v lize,“ pokračoval chilský kouč.

Zároveň však s respektem k soupeřům poznamenal, že i další přední anglické kluby mají velmi silné týmy. „Když si však zanalyzujete jednotlivé hráče, tak nejlépe z toho vycházíme my,“ dodal.

Citizens šokovali nabídkou