Di María odsunul Torrese na druhé místo rekordních tabulek

Dosavadním přestupovým rekordmanem Premier League byla Chelsea, která v roce 2011 zaplatila Liverpoolu za Fernanda Torrese 50 milionů liber.

Di María odsunul Torrese na druhé místo rekordních tabulek
Barcelona přiznala, že chybovala. Trest se jí i tak zdá přehnaný

Rekord byl překonán ve třetí srpnové dekádě letošního roku. Manchester United, jehož dosavadním vrcholem zatím byl Juan Mata, za něhož před osmi měsíci Rudí ďáblové zaplatili přes 37 milionů liber, totiž na Old Trafford přivede argentinského reprezentanta Ángela di Maríu za částku, jež se má pohybovat v rozmezí 59,7 milionů liber až 63,9 milionů liber.

Oba kluby už se podle britského tisku na přesunu bývalého hráče Benfiky dohodly. Jeho odchod potvrdil i kouč Bílého baletu Carlo Ancelotti, jenž prozradil, že už se na San Bernábeu rozloučil se svými spoluhráči. Sám šestadvacetiletý Di María, jehož Madrid v roce 2010 kupoval za 25 milionů eur, prý o změnu dresu požádal vedení vítěze Ligy mistrů sám a odmítal podepsat nový kontrakt.

Rychlonohý štírek, jenž má na svém kontě i vyhrané Olympijské hry nebo titul z mistrovství světa do dvaceti let, už je na severu Anglie od pondělí a už má za sebou i tradiční lékařskou prohlídku. Jeho změna dresu bude oznámena v průběhu úterního dne.

Van Gaal: Nedokážu říci, jak dlouho potrvá, než se zlepšíme