Jaká byla první Balotelliho slova na liverpoolském Anfield Road?

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Nová liverpoolská posila Mario Balotelli je nadšený, že přestoupil právě na Anfield Road. Bývalý střelec Interu Milán, Manchesteru City a dnes už i AC Milán podepsal s Reds kontrakt těsně před pondělní porážkou jeho nového zaměstnavatele s Citizens.

Jaká byla první Balotelliho slova na liverpoolském Anfield Road?
Video: Citizens dali Liverpoolu jasně najevo, kdo je tu mistr

"Jsem moc šťastný. Mluvilo se o tom, že sem přijdu a jsem spokojený, že to vyšlo a že jsem tady," liboval si čtyřiadvacetiletý italský reprezentant.

Na ostrovy se vrátil po roce a půl na Apeninském poloostrově. AC Milán ho v lednu 2013 kupoval za 20 milionů eur a za stejnou částku ho teď do Anglie zase prodal: "Liverpool je tady v Anglii jeden z nejlepších týmů. Zdejší fotbal je velmi dobrý. Jde o skvělý tým plný mladých hráčů a i to je důvod, proč jsem sem přišel. Možná mám o trochu víc zkušeností než jiní hráči Liverpoolu. Když jim budu moci pomoci, budu rád.," pokračoval rebel italského fotbalu s přezdívkou "Super Mario".

Když Balotelli k řece Mersey dorazil, přítomní fanoušci Reds ho doslova ušlapali: "Nečekal jsem to, protože jsem vždy nastupoval proti Liverpoolu. Pokaždé, když jsem proti Reds hrál, se fanoušci nechovali zrovna hezky a byli nepříjemní, ale to je normální. Je to fotbal. Teď, když patřím Liverpoolu, vidím u lidí očekávání. Jsou velmi spokojení a já jsem šťastný za ně," zakončil nový svěřenec Brendana Rodgerse.

[img id="45648"]