Eto´o už napětí nevířil a Mourinhovi před střetem poděkoval

Třiatřicetiletý kamerunský útočník Samuel Eto´o neopouštěl Stamford Bridge zrovna nadšený. V průběhu soutěžního ročníku se totiž dostal do mediální přestřelky se svým manažerem José Mourinhem a Everton pro něj bude opět nový nepopsaný list papíru.

Eto´o už napětí nevířil a Mourinhovi před střetem poděkoval
Dorazil Gomis na Liberty Stadium jako náhrada za Bonyho?

"Special One" tehdy pochyboval o věku bývalého borc Mallorky, Barcelony, Interu či Machačkaly a do televize uvedl, že neví, jestli mu je dvaatřicet, nebo pětatřicet. Několikanásobný nejlepší fotbalista Afriky mu tak vrátil tím, že ho označil za loutku a hájil se tím, že má lepší fyzické testy než spousta mladších spoluhráčů.

V rámci jeho představení v liverpoolském Goodison Parku už žádná slovní přestřelka nepokračovala. O svém dnes již bývalém manažerovi, jenž ho vedl také v Miláně, už mluvil pouze v pozitivním duchu: "Díky němu jsem se mohl z Machačkaly vrátit a znovu hrát Premier League, za což mu chci poděkovat," citoval portál sport.cz slova nového svěřence manažera Roberta Martíneze.

Premiéru v novém působišti by si mohl odbýt velmi pikantní. Jeho nový chlebodárce totiž hostí v sobotu právě Blues, kde zná ostřílený ofenzivní fotbalista většinu lidí: "Nijak tím nejsem znepokojen, natož abych se snad nechal iritovat tím, že budu hrát proti bývalému týmu. Pro mě je teď nejdůležitější integrovat se mezi nové spoluhráče a co nejlépe se připravit na první zápas, který hrajeme shodou okolností proti Chelsea," zakončil sportem.cz citovaný trojnásobný vítěz Ligy mistrů.

Rooney může být spokojen, splnil si nejdivočejší dětský sen