Necid: Ať si sparťané křičí, co chtějí, je to jejich volba

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Vytáhlý útočník Tomáš Necid, který proti Spartě bojoval i o reprezentační šanci, byl v letenské Generali aréně střídán již po čtyřiapadesáti minutách hry.

Necid: Ať si sparťané křičí, co chtějí, je to jejich volba
Sparta zabrala a Zwolle třemi góly pokořila

"Chtěl jsem samozřejmě hrát déle, ale rozhodl trenér a musím to vzít. Pokud jde o reprezentaci, máme teď ve Zwolle nabitý program, tak se nechám překvapit, jak to dopadne. Ale pozvánku bych samozřejmě dostat chtěl," prohlásil v rozhovoru pro sport.cz bývalý útočník Slavie či PAOKU Soluň.

Na domácím hřišti českého mistra musel jako někdejší slávista čelit také vulgárnímu skandování: "To je tady normální. Je to jejich volba, ať si křičí, co chtějí. Já jim nic zakazovat nemůžu a ani nebudu. Člověk to slyší, když řve celý stadión. Chtěl jsem jim odpovědět gólem, což se mi nepovedlo. Nic jiného jim nevzkazuji," pokračoval na stránkách sport.cz letní posila Zwolle.

Sám měl na noze vedoucí gól utkání již po pár minutách hry. Pokud by svou obrovskou šanci proměnil, vše se mohlo vyvíjet jinak: "Klíčové bylo, že jsem neproměnil šanci ze třetí nebo čtvrté minuty. Kdybych ji dal, mohlo to být jiné. Ale to je kdyby. Nejspíš mi chybělo štěstí, stačilo netrefit gólmana Bičíka do nohy. Pak už to bylo těžší, do žádné další šance jsem se vlastně nedostal. Ale s tím se musím poprat. Jsem zklamaný, chtěli jsme hrát evropské poháry. Mohli jsme poprvé v historii klubu postoupit do základní skupiny. Dostali jsme dva góly do poločasu, pak třetí a už to bylo těžké otočit. Potřebovali jsme ujmout se vedení nebo aspoň vstřelit vyrovnávací či kontaktní gól na 2:1. Snížení na 3:1 už přišlo moc pozdě," zakončil na webu sport.cz pětadvacetiletý fotbalista, jenž stále patří CSKA Moskva.

Lavička: Hráči šli nadoraz, někteří museli střídat