Kadlec zajistil Frankfurtu bod, Bayern remizoval se Schalke

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Pouhá minuta pobytu na hrací ploše stačila útočníkovi Václavu Kadlecovi k tomu, aby se v dresu Eintrachtu Frankfurt dokázal gólově prosadit na hřišti Wolfsubrgu. Pět minut před koncem se střídající Kadlec dokázal prosadit, když svou šestou bundesligovou trefou zajistil remízu 2:2.

Nováček německé soutěže Paderborn si překvapivě odvezl všechny tři body z Hamburku, kde vyhrál jasně 3:0. V dresu domácího celku se na hřišti neobjevili Petr Jiráček s Jaroslavem Drobným.

Obhájce trofeje Bayern Mnichov se představil ve druhém kole na půdě ambiciózního Schalke i s novou posilou Xabi Alonsem v sestavě. Bavorský velkoklub šel po gólu Lewandowskiho z desáté minuty do vedení, ale na konečných 1:1 vyrovnal v 62. minutě Höwedes.

Německá liga - 2. kolo:

Brémy - Hoffenheim 1:1 (59. Gálvez - 19. Firmino)
Hamburk - Paderborn 0:3 (29. Kachunga, 68. Vrančič, 87. Stoppelkamp)
Leverkusen - Hertha Berlín 4:2 (50. Jedvaj, 62. Spahič, 74. Brandt, 86. Bellarabi - 24. vlastní Jedvaj, 60. Schieber)
Stuttgart - Kolín nad Rýnem 0:2 (22. Osako, 33. Ujah)
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2:2 (15. Naldo, 79. Arnold - 23. vlastní Jung, 85. Kadlec)
Schalke - Bayern Mnichov 1:1 (62. Höwedes - 10. Lewandowski)