Liberec se opět rozstřílel, Příbram spasil Řezníček, Opava opět vítězně

[tag]POHÁR FAČR[/tag] Dnešek měl na programu tři utkání českého poháru. Předvedli se i dva prvoligoví soupeři - Liberec a Příbram. Jak si poradili se svými druholigovými soupeři?

Haindlová: Naši hráči jsou placení za marketing, ne za fotbal

Hráči Slovanu Liberec, jak se zdá, nabírají velkou formu. V minulém ligovém utkání potupili ostravský Baník šesti góly a nyní si smlsli na druholigovém Ústí. Liberečtí se v zápase brzo ujali dvoubrankového vedení, které v druhém poločase navýšili a utkání skončilo rozdílem třídy - 3:0 pro hosty.

Druhý prvoligový zástupce se předvedl na hřišti druholigové Vlašimi, jenž je vedena Vlastimilem Petrželou. V prvním poločase se hostům roli favorita naplnit nepodařilo a stav utkání zůstal nerozhodný. Začátek druhé půle přinesl první gól. Prosadil se příbramský Řezníček. Další gól v utkání nepadl a i druhý prvoligový celek potvrdil roli favorita.

Lafata to nijak neprožívá...

Třetí pohárové utkání dnešního dne se odehrálo mezi druholigovými soupeři. V poslední době dobře hrající Opava hostila Karvinou. Za domácí v obraně nastoupila i jejich největší hvězda - Zdeněk Pospěch. Domácí celek se dokázal brzo prosadit, když v 9. minutě skóroval Schaffartzik. Výsledek utkání se už nezměnil a Opava pokračuje v dobrým výkonech.

V sobotu a v neděli pak budou v akci Teplice, Jablonec, Bohemians 1905, České Budějovice, Slovácko, Sigma Olomouc, Sparta Praha či Baník Ostrava.