Valdés směřuje na Anfield Road. Má se Mignolet začít bát?

Valdés směřuje na Anfield Road. Má se Mignolet začít bát?

Ačkoliv se dlouho zdálo, že nejblíže Víctoru Valdésovi bylo AS Monaco, po vycouvání knížecího celku se stala budoucnost dlouholeté jedničky Barcelony nejasná.

Šest zajímavých příchodů do španělské Primera Division

Tedy až do do startu září, kdy vyšlo najevo, že pravděpodobně zamíří do Premier League k řece Mersey. Pakliže bude jeho stav po vážném zranění v podobě poškozeného zkříženého vazu stoprocentní, pod svá křídla si ho vezme úřadující anglický vicemistr z Liverpoolu.

Definitivně se rozhodne v říjnu, kdy podle informací britského listu Daily Mail čeká volného hráče na Anfield Road lékařská prohlídka a pakliže projde, podepíše kontrakt s Reds a stane se novým spoluhráčeům Maria Balotelliho.

Dvaatřicetiletý španělský gólman se aktuálně připravuje individuálně a jeho připojení k týmu by nemělo dlouho trvat.

Manažer Brendan Rodgers sice stál před časem o Michela Vorma. Protože ale odešel do Tottenhamu, zvýšit konkurenci bude chtít šestadvacetiletému Belgičanovi Simonu Mignoletovi právě trojnásobným vítězem Ligy mistrů a šestinásobným vítězem La Ligy, jenž naposledy chytal ostrý zápas 26. března proti Celtě Vigo, kdy se však musel po dvaceti minutách poroučet ze hřiště.

Jak hospodaří Real? V Madridu snížili dluh a zvýšili čistý zisk

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.