Scholes: Falcao, Rooney a Van Persie nemohou hrát pohromadě

Scholes: Falcao, Rooney a Van Persie nemohou hrát pohromadě

Legenda United Paul Scholes nevidí způsob, jakým by bylo možné nasadit trojici excelentních útočníků do jednoho zápasu. Dokáže mu Louis van Gaal, že je možné nasadit Falcaa, Rooneyho a Van Persieho do jednoho zápasu?

Balotelli opět vybouchnul

Paul Scholes věří, že Falcao, jenž přišel do United na konci letního přestupního období, je výjimečný hráč, zároveň však dodává, že je nemožné, aby tři útočná esa hrála pohromadě.

Ve svém sloupku pro Indenpendent píše: "Když jsem sledoval Falcaa hrát za Porto, Atlético a naposledy za Monaco, viděl jsem útočníka s excelentním pohybem a neuvěřitelnou gólovou potencí."

"Falcao vytváří v útočných řadách United konkurenci. Není však způsob, jakým by Van Gaal mohl nasadit trio hvězdných útočníků do jednoho zápasu. Budou to muset být pouze dva z nich. A je těžké říct, kteří dva to budou."

Legendární záložník zároveň zhodnotil šance svého bývalého týmu na titul: "Nemyslím si, že je získání titulu reálné, nyní je cíl se dostat do Ligy mistrů. Je to na Van Gaalovi, aby k tomu sestavil dost dobrý tým."

Evropský král v hostování? Chelsea!

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.