Gómez: Být vypískán fanoušky není nic dramatického

Gómez: Být vypískán fanoušky není nic dramatického

Německý reprezentační útočník Mario Góméz se dočkal pískotu z řad fanoušků v přátelském utkání s Argentinou ve středu v Düsseldorfu. Opětovný střet, stejně jako ve finále MS, vyšel lépe Argentincům, kteří zvítězili 4:2. Útočník Fiorentiny měl několik slibných šancí v domácím prostředí, ale jeho návrat po roční pouze z důvodů zranění nevyšel podle jeho představ.

Vrátí se Beckham k reprezentaci? Hodgson ho láká jako asistenta


Bývalý útočník Bayernu Mnichov nyní už druhým rokem brázdí trávníky italské Serie A, přestože si své angažmá příliš neužil. V březnu si v zápase s Neapolí poškodil vazy v levém koleni, což pro něj znamenalo předčasný konec sezóny a absence na MS v Brazílii. Přestože si svůj návrat představoval poněkud více růžově, pocity rozhořčených fanoušků chápe.

„Měl jsem několik slibných šancí, ale neproměnil jsem je. Nemyslím si, že reakce fanoušků byla nikterak dramatická. To k této hře patří. Spousta z nich očekávala, že tyto šance proměním, ale nestalo se tak. Ztratili jsme zápas, protože jsme nedali potřebné góly,“ dodává Góméz, který spolu s německou reprezentací odstartuje kvalifikaci na mistrovství Evropy duelem se Skotskem v Dortmundu.

Kouč Nizozemců: Depay má potenciál být nejlepším hráčem naší země