3 hlavní cíle Manchesteru United v zimním přestupovém okně

3 hlavní cíle Manchesteru United v zimním přestupovém okně

Manchester United bude zřejmě i zimním přestupním oknu hledat nové hvězdné posily do svých řad. V létě utratili Rudí ďáblové více než 150 milionů liber ve snaze dostat se zpět do horních příček tabulky Premier League. Jména, která jsou v hledáčku kouče Louise van Gaala nejsou nikterak překvapením, přesto jejich zisk je poněkud velkým oříškem pro bývalého trenéra holandské reprezentace.

5 pozitivních bodů na novém týmu Brazilců


V létě se na Old Trafford objevil Daley Blind, Luke Shaw, Ander Herrera, Marcos Rojo, Angel Di María či Radamel Falcao. Byl to výsledek plánů, které Louis van Gaal avizoval ještě před nástupem do funkce. Radikální obměna kádru, který v předešlé sezóně nejvyšší anglické soutěže tak vyhořel.

Dle předpokladu budou i nadále hlavní prioritou pro United tři jména, které chce kouč na Old Trafford přivést. Jedná se zejména o chilského záložníka ve službách Juventusu Artura Vidala, kterého však „stará dáma“ pustit příliš nehodlá a jeho odsun by nesla dosti nelibě. Velký zájem je také o německého reprezentačního obránce Borrusie Dortmund Matse Hummelse a jeho krajana Samiho Khediru, kterému příští léto vyprší smlouva v Realu Madrid a novou podepsat odmítl.

5 faktů, které sráží výkony Sparty v nové sezóně

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.