5 nových hvězd PL, které nelze o víkendu přehlédnout

5 nových hvězd PL, které nelze o víkendu přehlédnout

Ta reprezentační pauza se zdá být nekonečná, jakoby se Premier League už týdny nehrála, přestože uběhl jen jeden týden. V nejvyšší anglické soutěži došlo k několika velkým změnám v obměnách kádrů, které bychom mohly poprvé spatřit již tento víkend. Podívejme se na pět hvězdných hráčů v nových rolích, které by neměli uniknout naší pozornosti.

Čech do PSG v létě nepřišel, a tak si klub pojistil svou jedničku


5. Radamel Falcao


Nelze ho nezařadit do tohoto žebříčku, neboť tento hvězdný kolumbijský útočník patří ke světové elitě. Na Old Trafford byl uvolněn z Monaka na roční hostování a nelze se těšit na jeho vystoupení v Premier League. Rudí ďáblové narazí na QPR a zatím je zdobí nepříliš skvostné výsledky. Nemohl by být právě Falcao spasitelem United?

[break]

Jak tmelí nový kapitán Anglie Rooney kolektiv?


4. Mario Balotelli


Nenapravitelný průšvihář opustil rodnou Itálii, aby se opět podíval na ostrovy. V současné době však neobléká dres Manchesteru City, nýbrž Liverpoolu, který by v něm rád našel náhradu za Luise Suáreze. Někdo by mohl namítat, že jsem ho již u Reds mohli vidět minulý týden v zápase s Tottenhamem, nicméně tento víkend se představí domácímu publiku a mohl by vstřelit premiérovou branku.

[break]

Pospěch, Ščasná, Škoda, Hrdlička, Balotelli...co dál nabízí nový Hattrick?


3. Benjamin Stambouli


Mladý a kreativní defenzivní záložník, který opustil rovnou Francii, si to zamířil rovnou do věhlasného anglického klubu Tottenham Hotspur. V dresu „kohoutů“ by rád navázal na své výborné výkony z Montpellieru. Čtyřiadvacetiletý Stambouli se bude chtít předvést v dobrém světle a získat si srdce fanoušků. Podaří se mu to v duelu se Sunderlandem?

[break]

Promrhají po Pogbovi na Old Trafford i další supertalent?


2. Danny Welbeck


V závěrečných dnech letního přestupového okna jsme byli svědky překvapivého tahu Manchesteru United, který ze svých řad uvolnil anglického reprezentačního záložníka Danny Welbecka do Arsenalu. Muž, který v prvním kvalifikačním zápase zařídil výhru své zemi nad Švýcarskem dvěma brankami. Gunners tento víkend narazí na aktuálního ligového mistra Manchester City a je velmi pravděpodobné, že Welbeck nastoupí na hřiště a třeba rozhodne i toto utkání.

[break]

Největší odchody z Premier League do Serie A


1. Marcos Rojo


Svůj přesun z Portugalska si doslova vybrečel. Argentinského obránce nechtěli ze Sportingu příliš uvolňovat, nakonec se tak podařilo za zajímavý obnos, jehož součástí byl i portugalský reprezentant Nani, který putoval opačným směrem na hostování. Dokáže si Rojo vydobýt důvěru a postavení v týmu Louise van Gaala?

Prozrazeno: Xaviho přemlouvali ke změně Van Gaal i Guardiola