United už zase chtějí Vidala! Dohodnou se s Juventusem?

United už zase chtějí Vidala! Dohodnou se s Juventusem?

V létě měl Manchester United velký zájem o hvězdu Juventusu Turín Artura Vidala, ale z přestupu nakonec sešlo. Jen pár týdnů po uzavření přestupního okna se však na Old Trafford do vyjednávání o přestupu chilského reprezentanta pustili znovu.

Stalo se tak poté, co definitivně sešlo z přestupu Kevina Strootmana z AS Řím, o něhož manažer rudých ďáblů Louis van Gaal hodně stál.

„Kolik by Strootman stál? To vám nemohu říci, protože není na prodej,“ řekl sportovní ředitel AS Walter Sabatini a pokračoval: „V lednu pro nás bude nějako jako velký příchod (až se zotaví ze zranění). Ještě se ale bez tohoto skvělého hráč budeme muset pár měsíců obejít.“

Manchester je s příchodem kvalitního středního záložníka spojován již několik měsíců, ale zatím se nepodařilo na Old Trafford žádný přestup zrealizovat. Do ledna tak ve středu zálohy může provizorně hrát jeden borec z tria Di María, Herrera a Blind.

Strootman by sice byl levnější než Vidal, ale vedení AS Řím ho nebude chtít prodat. Naopak Juventus by k prodeji mohl být ochotnější, protože se chystá podepsat novou smlouvu s Paulem Pogbou.

Cena Vidala by se měla pohybovat okolo 40 milionů liber.

5 hráčů, kteří by mohli nahradit Vidala v Juventusu